Zvítězili Natálie Dusová a Marek Svatoš

154 skokanů a 97 osobáků!

Už od roku 2000 se koná na naší škole přebor školy ve skoku vysokém.
Pomocí koeficientů se v něm porovnávají všichni žáci školy.

Letošní 16. ročník proběhl ve středu 24. června. Díky počasí a výborné práci organizátorů z 9. třídy odskákalo za 5 hodin všech 154 přítomných žáků.

Na umělé trávě padlo celkem 97 osobních rekordů.

V soutěži chlapců zvítězil pěkným výkonem 155 cm Marek Svatoš z 8. třídy před Matějem Veselým z 9. třídy / 1,65 / a Matyášem Procházkou z 5. třídy /1,25/, v kategorii děvčat obhájila vítězství z minulého roku páťačka Natála Dusová výkonem 135 cm před spolužačkou Veronikou Sedlákovou a Kateřinou Hollasovou z osmičky s nejvyšší absolutní výškou 145 cm .

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 24. 06. 2015 | 2235 přečtení | Počet komentářů: 93 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]