Vzdělávání

Zdravá výživa v V. třídě

V hodině přírodovědy si děti V. třídy zkusily připravit zdravé jídlo a pak o tom napsaly krátké povídání.

O přírodovědě jsme se učili o trávicí soustavě a říkali jsme si, co je zdravé pro naše tělo. Tak jsme si chtěli vyzkoušet připravit zdravé jídlo. My jsme připravovali těstovinový salát. Všechna zdravá jídla byla dobrá. ( Kristýna Gálová, Marie Poslanecká, Petra Ševčíková a Kamila Tolmanová)

zdravá výživa 3

zdravá výživa 4

Dne 8.4. jsme o třetí vyučovací hodině v kuchyňce připravovali zdravá jídla. Pátou vyučovací hodinu jsme jídla snědli.. Naše skupina připravovala ovocný salát s jogurtem. Dnešní den se nám líbil, protože to bylo velmi zajímavé. ( Johana Jehličková, Kristýna Kliková, Tereza Švarcová)

zdravá výživa 7

zdravá výživa 8

Učíme se o zdravé výživě, a proto jsme se rozdělili do 4 skupin. A každá skupina připravila jedno jídlo. My jsme připravovali rajčatový salát. Každý ochutnal něco. Pak jsme umyli nádobí, ale bylo to docela dobré. ( Jakub Láska, Petr Šťastný a Jiří Klíma)

zdravá výživa 5

zdravá výživa 6

Naše skupina připravovala mrkvovo-jablečný salát s oblohou. Paní učitelka nám dala zástěry a zvláštní čapky. Všichni jsme se do práce zapojili. Nakonec jsme všechno ochutnali a moc jsme si pochutnali. Tento den se nám moc líbil. (Klára Hasincová, Michael Brokeš, Andrea Malá a Roman Houska)

zdravá výživa

zdravá výživa 2


Jak hodnotíte úroveň vaření ve školní jídelně?

Výborné, chutné! (Počet hlasů: 19)
(21.11 %)

Většinou dobré. (Počet hlasů: 12)
(13.33 %)

Průměr. (Počet hlasů: 18)
(20.00 %)

Skoro nic mi nechutná... (Počet hlasů: 41)
(45.56 %)Celkem hlasovalo: 90
[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 8 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 14. 04. 2008 | 6516 přečtení | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: práce žáků ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server