Zábava

Zdolali jsme vysoká lana

Školní výlet VIII. třídy

Díky dnešnímu krásnému slunečnému počasí jsme si mohli naplno užít náplň našeho školního výletu. Nejprve nás čekaly tři hodiny pořádné dřiny v lanovém centru DDM Praha. Děti si to opravdu užily a zaslouží velkou pochvalu za výborné sportovní výkony a hlavně za zodpovědné vzájemné jištění. Po teoretickém úvodu a praktické ukázce se naučily, jak se jistit, a pak už se musely spolehnout jen jeden na druhého. Zvládly to úžasně, i když nižší váhové kategorie se někdy doslova vznesly, když je větší spolužák při seskoku převážil, což byla ale nakonec pro některé největší zábava. Zdolávání jednotlivých částí tratě bylo opravdu náročné, i přesto nezmizel z tváří našich horolezců smích a na mnohých byla vidět spokojenost nad překonáním sebe sama.
Zasloužený odpočinek nás čekal na palubě lodě Natal, která nás hodinku povozila po Vltavě. To jsme ale netušili, že se na konec ještě proběhneme po Praze, abychom stihli vlak. Bylo to o chlup, ale sportovní škola je sportovní škola, a tak nám vlak neujel.
Zpocení, vyčerpaní, možná už i hladoví, ale snad i spokojení jsme se svalili na sedačky ve vlaku a vyrazili jsme k domovu. Pochvalu zaslouží všichni i za vzorné chování během celého dne. Díky za to, osmáci, protože i já jsem si tak mohla výlet užít, ačkoliv jsem nezdolala žádnou lanovou překážku. A paní učitelce Aleně Podveské moc děkuji za doprovod.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 12. 06. 2015 | 2264 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server