Vzdělávání

Vyzkoušeli jsme techniku savování

Na hodině pracovních činností jsme si zkusili vyzdobit trička.

Díky hezkému počasí jsme mohli vyzkoušet techniku savování textilií. Děti si přinesly barevná trička a některé si vyrobily i svou šablonu. Jinak jsme využili šablony dostupné na internetu, které jsme přemalovali na samolepicí tapetu. Většina triček se opravdu povedla. Na některých tričkách se sice vlivem nevhodného materiálu obrázek neobjevil, ale byla to pro děti první zkušenost se savováním a teď si můžou doma zkusit samy (pod dohledem rodičů) vyzdobit další tričko.

savování

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 28. 05. 2008 | 9526 přečtení | Počet komentářů: 690 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]