Akce

Výlet na Ještěd

Chytrá zábava a pořádný výšlap

Školní výlet s cílem v Liberci patří již tradičně k těm, na které děti ještě dlouho vzpomínají. Stejně tak tomu určitě bude i u letošních páťáků a šesťáků, kteří tam vyrazili včera. Hlavní výzvou dne je totiž pěší výstup na Ještěd po jedné ze sjezdovek. Někteří se už předem netajili obavami, jak to (ne)zvládnou. Tyhle obavy pak ještě zesílily po prvních metrech výšlapu, které nám ukázaly, že to nebude ledajaká procházka. Fňukání a protesty byly povoleny, hlavně stoupat a necouvat! A to se povedlo. Nevzdali jsme se a odměnou nám byl krásný výhled daleko do okolí Ještědu. Všechny děti zvládly cestu výborně!

Mohlo by to vypadat, že jsme děti vezli do Liberce jen proto, abychom je takto potrápili. Ale kdepak, tu zábavnější část výletu si užily hned dopoledne v science centru iQLANDIA, kde na ně čekala čtyři patra se spoustou originálních interaktivních exponátů k prozkoumání, neboli svět vědy a techniky, svět fascinujících experimentů a chytré zábavy!


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 08. 06. 2018 | 1469 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server