Zábava

Výlet do ZOO Praha

Páťáci a šesťáci mezi dravou (i zcela mírumilovnou) zvěří

V pondělí 6. 6. se žáci 5. a 6. třídy společně vypravili do ZOO Praha. Vyrazili jsme trochu dříve, protože jsme měli na 9.00 hod. objednanou komentovanou prohlídku.

Šesťáci se blíže seznámili s tzv. velkou trojkou (žirafa, slon, hroch), a páťáci se savci. Poté všem dost vyhládlo, a proto jsme zamířili na "svačinooběd" poblíž pavilonu slonů.

Jakmile jsme se nasytili, přesunuli jsme se do jižní části zahrady, k lachtanům a tučňákům. Tady jsme si dali první rozchod. Kromě pozorování zvířat si děti mohly koupit drobný suvenýr či zařádit si na dětském hřišti.

Všichni dodrželi čas setkání, takže jsme se po přesunu do další části ZOO opět na chvíli rozešli - tentokrát poblíž pavilonu goril. V něm ti trpěliví mohli spatřit kromě jiného i maličkého gorilího samečka.

A vůbec - mláďat je v pražské ZOO v současnosti opravdu spousta, takže bylo stále na co koukat.

Závěrem musím pochválit všechny za pozornost při výkladu a dochvilnost a doufám, že se všem výlet líbil!


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 11. 06. 2016 | 2027 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server