Akce

Vyhodnocení soutěže o nejlepší strom a začátek adventu v naší škole

V naší škole už také začal advent.

V říjnu se v naší škole uskutečnil projekt ke Dni stromů. Při této příležitosti byla vyhlášena celoškolní výtvarná soutěž. Děti mohly ve svém volném čase ztvárnit libovolnou technikou jakýkoli strom.

Poslední listopadový den při dalším společném setkání žáků proběhlo vyhodnocení. Porotu zaujaly práce, které byly nápadité a vytvořené zajímavou technikou. Do soutěže se zapojilo 30 dětí. Jako nejlepší byly vyhodnoceny obrázky Adama Nosky z 1.B, Nikoly Vaňkátové z 5. třídy, Štěpánky Heřtusové z 1.B a Klárky Čermákové ze 3. třídy. Mezi dalšími oceněnými byli dále Adéla Mikulová (1.B), Klára Pokorná (5. tř.) a Tobias Beňa (1.A).

Vítězům, ale i ostatním účastníkům, patří poděkování za to, že našli čas, chuť, fantazii, odvahu a do výtvarné soutěže se zapojili.


Kluci a holky z námořnické družiny paní učitelky Kalinové si pro všechny žáky naší školy připravili krátké seznámení s adventem. Všichni žáci už tedy ví, kdo jsou Svatý Ondřej, Ambrož, Barborka nebo Lucie a jaké jsou jejich role v adventním čase. Vystoupení dětí z družinky bylo plné krásných kostýmů a rekvizit.


Více na fotografiích paní učitelky Sedlákové.


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Miroslava Roudnická | Vydáno dne 02. 12. 2016 | 1477 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server