V Kouřimi nás bylo vidět!

V hrozné zimě a sněhových přeháňkách jsme se prosadili!

Jarní závodění jsme již po několikáté zahájili v Kouřimi na 47. ročníku Běhu Lipanskou stezkou za nevlídného mrazivého počasí.
Na srazu v Kounicích se sešlo /díky Velikonocům, počasí a nemocem/ pouze 13 běžců .

V konkurenci domácích a atletů z Prahy, Českého Brodu se naši závodníci rozhodně neztratili a obsadili 9 x místo na stupních vítězů .

Rodiče, kteří děti na závody dovezli, vytvořili výbornou atmosféru svým povzbuzováním! "ORANŽOVÁ SÍLA "/podle našich triček/ se opět prosadila!

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a rodičům / pánům Schovancovi, Čepelovi, manželům Liškovým, Tlamichovým a Bryndzovým/ za jejich bezpečný odvoz, povzbuzování a pomoc při závodech.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde

Několik fotek na http://paraorisek.rajce.idnes.cz/Kourim_-_Lipanska_stezka_2013/

Příští závody atletického kroužku:
14.4. KP družstev - Stará Boleslav
21.4. Lázeňský běh - Toušeň
24.4. Plaveckoběžecký pohár - Nymburk
27.4. Běh Osvobození - Semice
28.4. KP družstev - Stará Boleslav
5.5. KP družstev - Stará Boleslav
9.5. Běh Osvobození - Vinoř
12.5. KP jednotlivců - Stará Boleslav