Kroužky, družina

Úplata za školní družinu 2016/2017

Stanovení platby za ŠD

Na základě vyhlášky č. 74/2005 Sb. (Vyhláška o zájmovém vzdělávání) je úplata za školní družinu ZŠ Kounice pro rok 2016/2017 stanovena takto:

Úplata je splatná prvních 14 dní každého pololetí (září, únor). Platí se zpravidla ve dvou splátkách – za období září až leden a únor až červen. Úplata na pololetí činí 750,- Kč. Tato částka se skládá ze dvou položek: 600,- Kč na účet školy, 150,- Kč pro potřeby družiny (materiál,…). Účet školy: 51-5660760227/0100. Variabilní symbol vašeho dítěte je jeho rodné číslo, do poznámky příjemci uveďte jméno dítěte. Platbu v hotovosti přijímá ekonomka školy paní Hybnerová.

Výši úplaty může ředitel školy snížit nebo od úplaty osvobodit, jestliže: a) účastník nebo jeho zákonný zástupce je příjemcem opakujících se dávek pomoci v hmotné nouzi podle zákona o pomoci v hmotné nouzi, b) účastníkovi nebo jeho zákonnému zástupci náleží zvýšení příspěvku na péči podle zákona o sociálních službách, nebo c) účastník svěřený do pěstounské péče má nárok na příspěvek na úhradu potřeb dítěte podle zákona o státní sociální podpoře a tuto skutečnost prokáže řediteli.

Pokud za dítě není uhrazena úplata, ředitel školy může rozhodnout o vyloučení žáka ze školní družiny.

O přijetí žáka k činnosti družiny ve formě pravidelné výchovné, vzdělávací a zájmové činnosti rozhoduje na základě písemné přihlášky = zápisního lístku ředitel školy. Součástí zápisního lístku je písemné sdělení zákonných zástupců žáka o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny.

Při zájmu převyšujícím kapacitu je přihlíženo k věku dětí, k zaměstnanosti zákonných zástupců a k místu trvalého pobytu žáka. Odhlášení v průběhu školního roku musí mít rovněž písemnou formu.


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 10. 09. 2016 | 1872 přečtení | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server