Učební plány

Týdenní plán páťáků

Co se bude dít tento týden v páté třídě

Týdenní plán páťáků


Dobrý den,

po delší odmlce opět zveřejňuji týdenní plán páté třídy. Doufám, že už k žádné "výluce" do konce školního roku nedojde :-)

Hned v pondělí zahájíme třídními schůzkami. Doufám, že se setkám se všemi rodiči, pokud ne, domluvte si prosím náhradní termín konzultací.

Během celého týdne nás čeká v matematice práce s desetinnými čísly, zejména porovnávání a zaokrouhlování. V českém jazyce se stále moříme s přídavnými jmény. Zatím nemůžeme pokračovat dále, prosím všechny o pečlivou domácí přípravu, téma je to opravdu nelehké a bez procvičování to vážně nepůjde. P.S.: Pokud někdo stále "plave" ve slovních druzích, nemůže to pochopit!

Ve vlastivědě dokončíme téma Rakousko, příští týden si napíšeme krátký testík. V přírodovědě jsme zahájili kapitolu věnovanou člověku. Upozorňuji, že nebudeme postupovat chronologicky podle učebnice - pokud bude vaše dítě nemocné, zeptejte se, prosím, na aktuální téma.

Podrobnější informace o tématech a učivu v jednotlivých předmětech naleznete v přiloženém týdenním plánu.


Krásný týden přeje


Šárka Bielaková, tř. učitelka
[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 8 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 19. 04. 2009 | 3349 přečtení | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server