Jídelna, svačiny

Informace pro školní rok 2012-2013

Informace o školním stravování

V letošním školím roce se cena oběda nemění, tzn. že činí pro

• přesnídávka + oběd... 22,-Kč
  • přesnídávka + oběd + svačina... 29,- Kč

• žáci 7 – 10 let ... 22,- Kč
  • žáci 11 – 15 let ... 24,- Kč

Způsob platby:

• V hotovosti v MŠ předposlední čtvrtek v měsíci
  • V hotovosti v kanceláři vedoucí jídelny vždy ve středu v době od 7:30 do 8:00 hod.
  • Převodem na účet školy (51-5660760227/0100) vždy do 20. dne v měsíci

Platí se předem formou zálohy na měsíc následující tzn. v září se platí i měsíc říjen a končí se platbou v květnu 2013. Je také možné platit i na I. nebo II. pololetí najednou.
    Již přidělené VARIABILNÍ SYMBOLY jsou platné, noví žáci obdrží VS, který je nutný pro identifikaci. Nebudou-li připsány platby na účet nebo v pokladně do uvedeného data, nebudou obědy v příštím měsíci dětem vydány.
    Vzniklé přeplatky budou převedeny do dalšího školního roku nebo na požádání vráceny zpět hotově nebo na účet.

Odhlašování – přihlašování obědů: den předem, nebo do 8.OO hod. ráno! Neodhlášené obědy nemohou být odečítány.

Kontakty:
    telefon do ŠJ 321 695 873 a budete přepojeni (linka 106)
    e-mail: jidelna.zs@seznam.cz

Věra Pečenková, vedoucí školní jídelny

• [ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 28. 08. 2012 | 3545 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]