Archiv

Školní asistenti

Významná pomoc

Po několikaletých pozitivních zkušenostech s asistenty pedagoga, případně školními asistenty, jsme i v tomto školním roce vstoupili do programů, díky nimž máme ve škole asistenty i letos.
Jsou čtyři, všichni mají částečné úvazky. Jejich hlavní pracovní náplní je spolupráce s pedagogickými pracovníky školy v péči o žáky, při přípravě výuky, při péči o IT techniku, a při zlepšení bezpečnosti při mimoškolních akcích. Díky programu Erasmus+ je jednou z asistentek i studentka pedagogické fakulty z Bulharska, jejímž komunikačním jazykem je angličtina, takže zpestřuje výuku (nejen) angličtiny dětem i pedagogům.
Navíc chystáme obnovení užší spolupráci s dalšími odborníky, jako je psycholog, speciální pedagog a logoped. Věřím, že zapojení asistentů i ostatních "logů" zkvalitňuje práci i výsledky naší školy.

[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 19. 02. 2016 | 2473 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server