Prvenství na Poháru rozhlasu

Pěkné výkony v hrozném počasí !!!

Ve dnech 11. a 12. května 2009 proběhlo za účasti 12 škol okresu Nymburk okresní finále 40. ročníku Poháru Českého rozhlasu v atletice žactva.
První den prakticky propršel a program musel být mírně omezen, druhý den mělo starší žactvo počasí příznivější.

Družstvo mladších žákyň /III. - VII. třída/ zvítězilo a získalo titul přeborníka okresu. Mladší žáci skončili na 2. místě, starší žáci na čtvrtém a děvčata skončila osmá !
Několik našich závodníků obsadilo v individuelních závodech místa na stupních vítězů.

Děkuji všem za dobrou reprezentaci školy.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde<

[ Autor:
Jaroslav Urban | Vydáno dne 13. 05. 2009 | 2184 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]