Kounice a okolí

Příroda v Kounicích a okolí

Všem milovníkům přírody!

Milí čtenáři,
vítejte u "čtení na pokračování" o přírodě v Kounicích a jejich nejbližším okolí.

Již mnohokrát jsme si s Františkem Doktorem povídali o tom, že by bylo pěkné ukázat nejen Kounickým, jak zajímavá a bohatá je příroda zdejšího krajem.

Jistě se i vy občas vydáte na nedělní odpolední procházku. A pokud vás neodradí první dojem, tedy časté pohledy na odpadky na které zakopnete ihned za prvním stromem v úvozu či na cestě třešňovkou ke "Skále", a máte v sobě alespoň trošku touhy vnímat a užívat si přírodu kolem sebe, jsou tyto stránky určeny právě vám.

Chtěli bychom vám nejen zde nabízet, co zajímavého je na vašich toulkách přírodou Kounic k vidění (a třeba i slyšení) z říše rostlin a zvířat. Také bychom měli rádi mezi vámi "spojence", kterým by na přírodě a stavu krajiny u nás záleželo. Pokud byste se chtěli podělit o některé zážitky, úlovky (třeba fotografické) nebo i své nápady k tomuto tématu, můžete psát na mou emailovou adresu (r.proksova@seznam.cz)

Stejný článek jsme se rozhodli publikovat i na stránkách www.kounice.cz, protože si myslíme, že je čte jiný okruh čtenářů.

zima a předjaří

Příjemné vycházky po Kounicích a jejich krásném okolí vám přejí Radka Prokšová a František Doktor


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Radka Doktorová | Vydáno dne 25. 03. 2008 | 2464 přečtení | Počet komentářů: 861 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server