Sport

Přebory školy ve skoku dalekém

Po osmnácté a naposled !!!


V roce 1992 nebyly podmínky pro dobré výkony ve skoku dalekém ideální ! Proto jsem se rozhodl uspořádat přebory školy v tunelu sportovní haly v Českém Brodě.
Každý následující školní rok se během listopadu vystřídaly v Českém Brodě desítky žáků naší školy, kteří si v ideálních podmínkách / japex,tretry / vylepšovaly své výkony v dálce. Například v roce 1999 skákalo v Českém Brodě 106 žáků !!!
V Kounicích jsme sice vylepšovali doskočiště pro dálku, ale s brodským se stále nedá srovnávat a nelze skákat v tretrách !

Tradici jsem udržoval do letošního roku. Poslední tři roky se počet dobrovolných skokanů snižoval a po letošním roce jsem se rozhodl, že letošní přebor byl posledním !
Kde zůstali žáci a žákyně ze IV., VI.,VII., a VIII. třídy ???
Pronájem haly něco stojí, učitelky dělají žákům doprovod ve volném čase...!

Chyba je asi ve mně. Nedokážu už žáky motivovat. Jestliže se řekne, že akce je dobrovolná, děti na to kašlou. Mnoho dětí z naší školy chodí na angličtinu. Uvědomte si, kolik by jich tam chodilo dobrovolně / vzkaz rodičům mých žáků / !!!!!

Výsledky 18. a zároveň posledního ročníku přeboru školy ve skoku dalekém v Českém Brodě ve dnech 6. a 20.11. 2009 najdete zde

Jaroslav Urban


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 22. 11. 2009 | 2397 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server