PERLIČKY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC

Co také napsaly děti

Je známo, že pubertální děti rády a zasvěceně hovoří, témata mohou být různá, ale jedno mají společné; názory jsou vyhraněné, o jejich správnosti se nepochybuje, svou pravdu jsou ochotny hájit kdykoliv a kdekoliv proti komukoliv-ovšem dospělému!
Při debatě o vlivu globalizace na způsob stravování se deváťáci bryskně rozdělili na odpůrce i propagátory. Až úkol napsat, co že je to vlastně ta "globalizace", je mírně znejistil. Ale opravdu jen na chvilinku. Posuďte sami.

GLOBALIZACE ZNAMENÁ:

• Oteplení jídla
  • Hnutí za dobrou výživu
  • Společnost proti tomu, aby někdo ničil zdraví nebo cokoliv
  • Násilná propagace zdravé výživy
  • Pojídání tučných, nezdravých jídel
  • Když zmizí jídlo a je hladomor!

Ale i v jiných předmětech a třídách se objevují zajímavé názory.

• Prvním člověkem na Měsíci byl T. G. Masaryk
  • Největší řekou Eurasie je DNĚPRD
  • Ameriku omývá Severní indický oceán

• [ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 28 ] 1 2 3 4 5