Akce

Opět Toulcův dvůr...

V Toulcově dvoře se sedmáky

V pondělí 29. 9. jsme se spolu s žáky sedmé třídy zúčastnili dalšího programu v Toulcově dvoře. Tentokrát jsme se vydali prozkoumat život v lese. Počasí nám opravdu přálo, užili jsme si tu krásný slunečný den.

Po krátkém úvodu v učebně, kde jsme si přečetli vzkaz syna původního majitele zdejšího dvora a přilehlých pozemků pana Františka Toulce, jsme vyrazili do terénu. A co jsme všechno dělali? Určovali jsme podle klíče druhy stromů, prozkoumali bujný život pod pařezy, hledali siluety lesních savců. Také jsme si zahráli novou hru a vyzkoušeli na vlastní kůži pevnost vazeb lesního společenstva. Na závěr jsme ještě vyluštili křížovku - ta pro nás byla úplně jednoduchá, vždyť už jsme všechno znali - a pojmenovali základní funkce lesa. A jak se nám to líbilo? To je různé, ale že to nebyla zase taková nuda, to zjistíte na první pohled z přiložených fotek.


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 30. 09. 2014 | 1802 přečtení | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server