Sport

Olympijský den se nám vydařil

177 závodníků a 42 pořadatelů

V úterý 29.5. 2018 se uskutečnil již 32. ročník Olympijského dne naší školy. A počasí nám letos opět přálo, i když bylo veliké vedro!

Po tradičním slavnostním zahájení s olympijskou hymnou, vlajkou a ohněm, tentokrát na umělé trávě TJ Sokol Kounice, začaly olympijské soutěže vědomostní a hlavně atletické.
Děti z I. - VII. třídy soutěžily v pětiboji /šplh, 60 m, skok daleký, hod míčkem a 1500 m/ a ve vědomostních soutěžích. Osmáci a deváťáci působili jako rozhodčí.

Děti předvedly výborné výkony, nejvíce osobáků padlo v bězích na 60 m a 1500 m a ve skoku dalekém.

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Byli odměněni nejen nejlepší, ale díky sponzorským darům pánů Bryndzy a Bielaka a našeho SRPŠ všichni závodníci a organizátoři.

Blahopřeji všem 177 závodníkům k jejich výkonům a děkuji 42 organizátorům za vzornou práci a V. Sedlákové a N. Dusové za pětihodinové zpracování výsledků!

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde
[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 30. 05. 2018 | 1620 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server