Na vítězné vlně!

Naše dominance na Roháčově stezce u hradu Sion!

Za poslední 2 víkendy absolvovali členové našeho atletického kroužku 3 závody.

V neděli 27. 9. se uskutečnil v Nymburce atletický trojboj přípravek.
Mezi 9 letými kluky zvítězil Tomáš Turek a na 7. místě skončil Matěj Čepela, mezi osmiletými skončil na 2. místě Vašek Bryndza.

V pondělí 28.9. proběhl v Českém Brodě tradiční Svatováclavský běh.
Po týdnu stále nemáme oficiální výsledky, ale v silné konkurenci /až 30 dětí na startu/ se 6 z našich 18 závodníků umístilo na stupních vítězů!

V sobotu 3.10. se uskutečnil v Chlístovicích u Kutné Hory 40. ročník lesního běhu Roháčova stezka.
Za krásného počasí na kopcovitých tratí okolo hradu Sion se našim zástupcům neobyčejně dařilo a vybojovali celkem 15 umístění na stupních vítězů ze 17 startů!
Výsledky našich závodníků zde: zde

Chci poděkovat všem rodičům, kteří na uvedené závody děti dovezli, výborně povzbuzovali a pomáhali s drobnými organizačními záležitostmi.
A hlavně vytvářeli příjemnou pozitivní atmosféru, které v této době není určitě dost!

V neděli 11.10. proběhne v Milovicích od 13 hodin "Milovická míle". Odvoz individuelní.

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 04. 10. 2015 | 1843 přečtení | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]