Lyžařský výcvik 2017 - S NOVÝMI FOTKAMI OD HARYHO!

A jsme zase doma...

V sobotu jsme se vrátili z lyžařského výcviku, který se uskutečnil v Krkonoších na Černé hoře. Sněhové podmínky byly letos víc než skvělé, takže lyžování jsme si oproti loňsku opravdu užili! Neodradil nás ani mráz a sníh, který se na nás neustále sypal.

Ačkoli jsme měli mezi sebou několik začátečníků, všichni během pár hodin bezpečně zvládli základy sjezdového lyžování a pak už společně s ostatními poctivě pracovali na zlepšení své lyžařské techniky... Ti zdatnější se letos podívali na velké sjezdovky nejen na Černé hoře, ale i v Peci pod Sněžkou, méně zdatní trénovali na mírnější sjezdovce u Černé boudy. A nezůstalo jen u sjezdování, letos jsme naplno otestovali i běžky.

Večery patřily vždy přednáškám, společné zábavě a osobnímu volnu (ale na stavění sněhuláka už přece jen chyběla energie :-)).

Na závěr bych ráda poděkovala mému kolegovi Harrymu za neustále dobrou náladu, kterou rozdával na všechny strany a také všem našim žákům za zodpovědný přístup, slušné chování během celého kurzu a příkladnou reprezentaci v závěrečných závodech (hlavně holky pěkně trápily konkurentky z ostatních škol)! A i když naši kluci pod vedením Hynka dokázali v silné konkurenci zvítězit v soutěži o největší čuníky, věřte, že to bylo jen o fous :-).

Doufám, že si to všichni užili a aby nám zůstala alespoň nějaká vzpomínka, přidávám pár fotografií. Pokud získám další od kolegů z Dymokur, Křince a Libice n. Cidlinou, určitě je postupně přidám!

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 15. 01. 2017 | 2103 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]