Žáci

Lumka

Zážitkový kurz V. třídy

Den první
Přestože předpověď počasí nebyla příznivá, přivítalo nás na Lumce sluníčko a vydrželo nám svítit až do večeře. Po rychlém ubytování a seznámení s instruktory jsme se pustili do nejen sportovních aktivit. Dnes se nám nejvíce líbil branball.

Den druhý
V noci se nad naším penzionem přehnala bouřka s deštěm, ale i přes tuto nepřízeň počasí jsme dnešní den začali rozcvičkou. Dopoledne jsme vyzkoušeli naši obratnost na nízkých lanových překážkách a odpoledne nás déšť a sníh vyhnaly do malé sklářské dílny k úžasné p. Laurinové. Večer patřil hře bingo v teple jídelny. Pokud zítra nebude pršet, čeká nás příprava večeře na ohni.


Den třetí
Dnes ráno nás z postele vytáhlo sluníčko a vydrželo nám svítit celý den. Dopoledne jsme se pokoušeli vymyslet slogan pro nového operátora a za odměnu si zahráli branball. Po obědě jsme pak lovili padouchy a zavítal k nám čaroděj. Pak už byl čas na přípravu večeře. Buřtguláš se nám povedl a všem chutnal.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Lucie Sladká | Vydáno dne 28. 04. 2015 | 2211 přečtení | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server