Akce

Liberec 2012

O výletě, na kterém jsme si namáhali hlavy i svaly

Ještěd V pondělí 18. 6. 2012 vyrazily třídy čtvrtá, pátá a osmá směrem k Liberci. Cesta to byla trochu dlouhá díky uzavřenému nájezdu na dálnici. Nakonec jsme ji po trojím průjezdu Benátkami (nad Jizerou - naštěstí) přeci jen zvládli.

První zastávkou byl liberecký IQ Park, kde jsme strávili celé dopoledne. Všichni se tu dosyta vyřádili a vyzkoušeli si znalosti a dovednosti z nejrůznějších vyučovacích předmětů v praxi. Po občerstvení a zakoupení suvenýrů jsme se přesunuli směrem k úpatí Ještědu.

Bylo opravdu horko, i když nás zpočátku ovíval lehký větřík. Ten jsme brzy přestali vnímat, protože cesta vzhůru byla velmi strmá a cíl kdesi v nekonečnu. I přes některé pesimistické názory a vyloženě poraženecké nálady v našich řadách, můžeme si s hrdostí říci: Ještěd byl dobyt!

Když jsme se shora konečně pořádně vynadívali, spustili jsme se lanovkou zpět k autobusu a zamířili k domovu. Tentokrát už cesta proběhla (málem) hladce a jen s malým zpožděním jsme se šťastně vrátili.


Pár více či méně zdařilých fotografií si můžete prohlédnout zde.

P.S.: Pro všechny, kdo jedou i na výlet do Kouřimi: nebojte se, tentokrát se budete pohybovat v Polabí!!!


[ Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 24. 06. 2012 | 1808 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server