Zábava

Letní tábor mladých detektivů

Srpen 2016

Dovolujeme si Vás touto cestou oslovit jménem Obvodního oddělení Policie České republiky Bělá pod Bezdězem a informovat Vás o připravovaném letním dětském táboru se zaměřením na sportovní aktivity, první pomoc, sebeobranu a další činnosti, kterými se zabývá policie a další složky Integrovaného záchranného systému.
Tábor se uskuteční v termínu od 6. srpna do 13. srpna 2016 v areálu tábora Lites u obce Borovice, okres Mladá Boleslav, a je určen pro děti ve věku od 7 do 15 let. Jako vedoucí zde budou působit policisté, zdravotničtí záchranáři, hasiči a učitelé.
Pro děti připravujeme celotýdenní detektivní hru, při které si budou moci vyzkoušet práci všech složek Integrovaného záchranného systému, např. práci kriminalistického technika pod jeho odborným dozorem, slaňování a lezení na umělé horolezecké stěně pod dohledem profesionálního hasiče – lezce, či potápění s dýchacím přístrojem v krytém bazénu za dohledu potápěčských záchranářů. Děti si budou moci vyzkoušet základy různých bojových umění, policejní sebeobrany a střelbu na terč z airsoftových zbraní pod dohledem policejního instruktora, naučí se základy první pomoci za dohledu členů Českého červeného kříže a vyzkouší si práci hasičů pod jejich odborným dohledem. Dále dětem představíme výstroj a výzbroj složek Integrovaného záchranného systému a další zajímavé činnosti. Po celý týden budou děti hrát různé sportovní hry, plnit soutěže a získávat různé ceny.
Bližší informace o chystané akci je možné získat na telefonním čísle 604 235 734 nebo na emailu plesar.jirka@gmail.com, popřípadě na služebně obvodního oddělení PČR v Bělé pod Bezdězem.

prap. Jiří Plesar
hlavní táborový vedoucí


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 12. 05. 2016 | 2194 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server