Lázeňský běh 2012

Běhali jsme v Toušeni!

V Lázních Toušeň se v neděli 22.4. uskutečnil 6. ročník Lázeňského běhu.
Tohoto běhu se zúčastňuje velká konkurence dětí z Prahy, Brandýsa n/L, Čelákovic a širokého okolí, v některých kategoriích okolo 30 účastníků.

Díky 8 rodičům, kteří na závody děti dovezli a trávili s námi nedělní čas na toušenském hřišti, reprezentovalo naši školu celkem 21 závodníků, z toho 5 předškoláků!
Získali jsme 4 umístění na stupních vítězů /1. T. Turek, V. Sedláková, 2. J. Cook, A. Kadeřávková /a další pěkná umístění ve velkém startovním poli.

Výsledky najdete zde

Jaroslav Urban

Foto Dáša Sedláková

Další závody