Sport

KP družstev

Celoroční soutěž v Houštce

V průběhu roku 2011 od dubna do září proběhlo celkem 6 kol krajského přeboru B družstev v atletice mužů a žen. V barvách atletického oddílu Slavoj Český Brod nastoupilo celkem 14 současných a 12 bývalých žáků a příznivců naší školy. Tvořili jsme asi 2 třetiny brodského týmu. /Jako atletický kroužek nemůžeme v této oficiální atletické soutěži fungovat/.
Závody se uskutečnily o nedělích na krásném atletickém stadionu E. Zátopka v Houštce - Staré Boleslavi. Našimi soupeři byla družstva Čelákovic, Neratovic a Roztok. Muži i ženy obsadili shodně druhá místa v celkovém pořadí.

Ze současných žáků měli plných 6 účastí M. Polanecká a N. Lisá, 5 x závodila N. Gajdaszová, 4 x M. Brokeš, 3 x K. Kunešová, H. Kadeřávková, A. Kadeřávková, 2 x A. Pančyšyn a I. Pavelková a 1 x K. Koudela, D. Šimon, T. Dvořáková, T. Poslušná a L. Bielaková.
Z bývalých žáků měly šest účastí N. Burianová a T. Táborská, 5 x závodili P. Hamták a H. Urbanová, 4 x J. Slavík, 3 x autor těchto řádků a H. Jedelská, 2 x S. Koubková a L. Slavíková, jednou pak L. Barták, M. Slavík a J. Urban ml..

Všem děkuji za reprezentaci naší školy a zejména pak T. Táborské, H. Urbanové a P. Hamtákovi za bezpečnou dopravu na tyto závody.

V dubnu 2012 pokračujeme !

Ve středu 28.9. odpoledne proběhne v Českém Brodě tradiční Svatováclavský běh. Zvu všechny atlety na pěkné závody !

Jaroslav Urban


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 18. 09. 2011 | 1933 přečtení | Počet komentářů: 104 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server