Kroužky, družina

Kouzelníci v ŠD

Kouzlení ve školní družině.

Ve středu 7.12.2016 navštívili družinu 2 kouzelníci. Připravili si pro nás krásné představení. Děti byly nadšené.

Nejvíc se dětem líbilo kouzlo, jak se z obyčejného papíru dají vyrobit pravé peníze. Nebo děti nadchlo spojování a oddělování kruhů, toto kouzlo si některé děti vyzkoušely a přesto na trik nepřišly. Prostě stačilo říct Čáry máry pod kočáry fuk, fouknout do kruhu a bylo. Děti byly často do vystoupení vtaženy, například při kouzelném zvedání stolu od země, nebo když nás pan kouzelník s Matějem ze druhé třídy učil opravit duši na kolo. Jeník byl nadšený z kouzla, kde vyčaroval vajíčko do pytlíčku. Jak to všechno bylo? Z pytlíku se ztratilo vajíčko, a přestože měl Jeník vajíčko celou dobu v ústech, dokázal pan kouzelník vykouzlit do pytlíčku nové vajíčko. Povedlo se i čarování s šátky a uzly. Z jednoho bílého šátku vykouzlil pan kouzelník čtyři šátky - červený, modrý, černý a bílý. Velké kouzlo bylo i s novinami, kdy pan kouzelník neustále odtrhával roh novin a přitom byly noviny stále celé. Jak to dělal? Prostě tajemství, na které také nikdo z nás nepřišel. S kouzelníky se děti po hodině rozloučily a doma pak kouzla zkoušely.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Alena Podveská | Vydáno dne 12. 12. 2016 | 1908 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server