Akce

Kounické Vánoce 2016

Betlémská hra a kouzelné vánoční trhy v Kounicích.

V sobotu 17.12.2016 bylo v kounickém kostele sv. Jakuba a v jeho okolí živo. Tradiční akce pořádaná naší školou přilákala velké množství lidí.

Kluci a holky z dramatického kroužku paní učitelky Domínové zahráli divákům v kostele krásnou hru o narození Ježíška za doprovodu "školního kvarteta" ve složení 2 kytary (J. Jedelský, N. Dusová), perkuse (J. Janeček) a flétna (paní učitelka R. Doktorová) a potom už návštěvníci mohli nasávat vánoční atmosféru na trzích před kostelem. V nabídce byla spousta výrobků žáků kounické školy - vánoční svícny, andělé, obrázky, krmítka pro ptáčky, přání, ozdoby z těsta, drátků, korálků, sušeného ovoce a jiných materiálů. Kdo chtěl, mohl se občerstvit slaným i sladkým pečivem a zahřát se čajem i svařeným vínem. Deváťáci již tradičně vsadili na prodej párků v rohlíku.

Věřím, že se všem návštěvníků letošních Kounických Vánoc podařilo zapomenout na každodenní starosti, a že se nám podařilo probudit ve všech zúčastněných tu pravou vánoční náladu.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 17. 12. 2016 | 1608 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server