Honza Líbal - sedmý v České republice

Bývalý žák nám dělá radost ! ! !

V červnu se Honza Líbal, ještě jako žák naší školy, kvalifikoval na závodech ve Staré Boleslavi časem 10:23,6 /2. nejlepší výkon historie naší školy/ v běhu na 3000 m na mistrovství České republiky v atletice staršího žactva.
V neděli 13. září 2009 na tomto mistrovství, které se konalo v Olomouci, zlepšil svůj čas na 10:16,4 a obsadil výborné 7. místo.

Blahopřejeme a věříme, že bude dále úspěšně reprezentovat náš atletický kroužek !

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 04. 10. 2009 | 2085 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]