Kroužky, družina

Dotace na vybavení družiny

z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova

Dobrý den všem,
chci Vás seznámit s postupem a průběhem naší práce ohledně DOTACE na vybavení družiny.

Koncem školního roku 2009/2010 jsme s dětmi, které navštěvují družinu a jejich rodiči připravovali návrh na vybavení družiny – „Jak by měla družina vypadat?“ Shodli jsme se, že ideální by bylo proměnit třídu v pirátskou loď. Vybavit ji novým nábytkem, zvýšenou postelí (lodí) a doplnit chybějícími hračkami.

Na základě vyhlášené 3. Výzvy MAS Regionu Pošembeří jsme v září podali žádost o dotaci na Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova, a to ve výši 87.000,-, z toho dotace je 65.250,-. Zbývající částku hradí Městys Kounice.

V říjnu 2010 jsme žádost obhájili před Výběrovou komisí - naše žádost uspěla. Nyní je předána ke zpracování na SZIF - Státní zemědělský intervenční fond.

V dubnu 2011 bude podepsána smlouva mezi SZIF a Městysem Kounice a poté můžeme finance čerpat. Nyní oslovíme odborníky, kteří nám naše představy uskuteční a během II. pololetí 2011 (po podepsání smlouvy) bude družina nově vybavena.

Alena Podveská

loga posemberi loga posemberi loga posemberi loga posemberi


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Alena Podveská | Vydáno dne 06. 12. 2010 | 3062 přečtení | Počet komentářů: 35 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server