Kroužky, družina

Dotace na vybavení družiny

z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova

Dobrý den všem,
chci Vás seznámit s postupem a průběhem naší práce ohledně DOTACE na vybavení družiny.

Koncem školního roku 2009/2010 jsme s dětmi, které navštěvují družinu a jejich rodiči připravovali návrh na vybavení družiny – „Jak by měla družina vypadat?“ Shodli jsme se, že ideální by bylo proměnit třídu v pirátskou loď. Vybavit ji novým nábytkem, zvýšenou postelí (lodí) a doplnit chybějícími hračkami.

Na základě vyhlášené 3. Výzvy MAS Regionu Pošembeří jsme v září podali žádost o dotaci na Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova, a to ve výši 87.000,-, z toho dotace je 65.250,-. Zbývající částku hradí Městys Kounice.

V říjnu 2010 jsme žádost obhájili před Výběrovou komisí - naše žádost uspěla. Nyní je předána ke zpracování na SZIF - Státní zemědělský intervenční fond.

V dubnu 2011 bude podepsána smlouva mezi SZIF a Městysem Kounice a poté můžeme finance čerpat. Nyní oslovíme odborníky, kteří nám naše představy uskuteční a během II. pololetí 2011 (po podepsání smlouvy) bude družina nově vybavena.

Alena Podveská

loga posemberi loga posemberi loga posemberi loga posemberi

[ Autor: Alena Podveská | Vydáno dne 06. 12. 2010 | 2993 přečtení | Počet komentářů: 35 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]