Akce

ČERTÍ DEN

aneb abychom se nebáli

Protože se v loňském roce moji žáčci hodně báli čertů, rozhodla jsem se, že se za ně letos sami přestrojíme. Celý den jsme plnili různé čertí úkoly.
První hodinu jsme si přečetli povídání a příběhy o čertech, různé básničky a jednu jsme se i naučili.
Potom jsme se šli ukázat našim kamarádům do ostatních tříd. S třeťákama jsme si zazpívali čertovské písničky. Navštívili jsme i pana ředitele a naše paní kuchařky.
Další hodinu jsme řešili ďábelsky těžké slovní úlohy a početní rébusy.
Poslední hodinu jsme si zdobili čertovskou metlu. Přidělali jsme si na ni sladkosti a obrázky čertíků, které jsme si nejprve vybarvili a vystřihli.
Když se na chodbě ozvalo bouchání a řinčení řetězů, začali jsme se bát i my čerti. Přišel se na nás podívat i velký čert s Mikulášem a andělem. Strachem jsme zapomněli i básničku, kterou jsme říkali ráno ostatním dětem. Ale nakonec jsme vše zvládli a dostali sladkou odměnu.
Dopoledne jsme si hezky užili a naše třída se stala na pár hodin doopravdy čertovskou. Škoda jen, že někteří naši spolužáci jsou nemocní. Tak se alespoň mohou podívat na přiložené fotografie. Doufáme, že se k nám příští rok připojí i některé další třídy nebo dokonce celá škola.

Foto z akce najdete zde


[ Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 04. 12. 2009 | 1998 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server