Archiv

Akce školy 2010-2011

Stručný přehled školního roku, akcí a termínů, postupně doplňujeme


01.09. - Zahájení školního roku, přivítání prvňáčků
04.09. - Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem (Školní sportovní klub)
04.09. - Velká cena Čelákovic, Brandýs nad Labem (ŠSK)
12.09. - Atletika - krajský přebor, Stará Boleslav (ŠSK)
15.09. - Kounice bez elektřiny - 08:00 - 16:00 (středa)
15.09. - Třídní schůzka (pouze II. třída) - 17:30
17.09. - Dopravní hřiště, Kolín (IV,V)
22.09. - Okresní finále v přespolním běhu, Lysá nad Labem (ŠSK)
22.09. - Divadlo Gong, Praha (I,II,III)
24.09. - Toulcův dvůr, Praha (V,VI,VII)
27.09. - Volný den (pondělí)
28.09. - Den české státnosti - státní svátek (úterý)
28.09. - Svatováclavský běh, Český Brod (ŠSK)


03.10. - Atletický víceboj, Nymburk
04.10. - Divadlo Ypsilon, Praha (Klub mladého diváka)
05.10. - Světový den učitelů
07.10. - Volba povolání, Nymburk - beseda na IPS (IX)
08.10. - Divadlo Gong, Praha - Cesta kolem světa (IV,V)
09.10. - Oslavy 350 let školy v Kounicích
11.10. - Beseda o HIV (VI-IX)
11.10. - Testování SCIO (VI)
12.10. - Testování SCIO (VI)
17.10. - Krajský přebor atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
18.10. - Sběr papíru (celý týden)
18.10. - Divadlo Gong, Praha - Pohádky z popelnice (I,II,III)
20.10. - Den stromů
24.10. - Běh Republiky, Český Brod (ŠSK)
25.10. - Folkový koncert (I-IX)
27.10. - Podzimní prázdniny (středa)
28.10. - Den vzniku ČSR - státní svátek (čtvrtek)
29.10. - Podzimní prázdniny (pátek)


08.11. - Testování SCIO (IX)
09.11. - Testování SCIO (IX)
09.11. - Pedagogická rada
09.11. - Třídní schůzky
10.11. - Exkurze do historického centra Prahy (V)
12.11. - Fotografování - zima, I. stupeň - zájemci
16.11. - Večerní běh, Čelákovice (ŠSK)
17.11. - Den boje za svobodu a demokracii - státní svátek (středa)
18.11. - Exkurze do historického centra Prahy (IV)
27.11. - Halové závody, atletika, Český Brod (ŠSK)
27.11. - Zpívání pod Vánočním stromem (VII)
29.11. - Toulcův dvůr, Praha (I,II,III)
30.11. - Toulcův dvůr, Praha (IV,V)


02.12. - Kurz dopravní výchovy (IV,V)
02.12. - Vzpomínka na Emila Zátopka, běh, Lysá nad Labem (ŠSK) - odvoláno pro sníh
04.12. - Mikulášský běh Sáňkovačkou, Kounice (ŠSK)
07.12. - Divadlo v Dlouhé, Praha - Momo a zloději času (IV,V)
09.12. - Balónky - vánoční přání (ŠD)
13.12. - Kurz dopravní výchovy 2 (IV,V)
15.12. - Vánoční laťka
18.12. - Kounické Vánoce (sobota)
18.12. - Halové závody, Český Brod (ŠSK)
20.12. - Výlet na zámek Loučeň (I,II,III)
20.12. - Kino, Praha (VII-IX)
22.12. - Volný den
23.12. - Vánoční prázdniny (do 1.1.)
31.12. - Silvestrovský běh, Lysá nad Labem (ŠSK)


05.01. - Třídní schůzka - rozmísťování (IX)
08.01. - Halové závody, Český Brod (ŠSK)
13.01. - Planetárium, Praha (I,II,III)
14.01. - Divadlo - Strakonický dudák (KMD)
21.01. - Zápis dětí do prvního ročníku (pátek)
22.01. - Zápis dětí do prvního ročníku (sobota)
22.01. - Halové závody, Český Brod (ŠSK)
24.01. - Pedagogická rada
31.01. - Pololetní vysvědčení


04.02. - Pololetní prázdniny (pátek)
07.02. - Jarní prázdniny (celý týden do pátku 11.2.)
19.02. - Halové závody, Český Brod (ŠSK - školní sportovní klub)


16.03. - Divadlo Škola základ života, Praha (KMD)
16.03. - Planetárium, Praha (IV,V)
17.03. - Testování finanční gramotnosti (VIII,IX)
18.03. - Loutková pohádka Kozlík, Kounice (I,II,III)
19.03. - Halové závody, Český Brod (ŠSK)
24.03. - Úřad práce, výběr povolání, Nymburk (VIII)
25.03. - Oslava Dne učitelů, Kostelec n.Č.L. (zaměstnanci)
30.03. - Výlet do Londýna (zájemci, návrat 3.4.)


01.04. - Noc s Andersenem
03.04. - Lipanská stezka, Kouřim (ŠSK)
08.04. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 1. lekce (II,III)
08.04. - Exkurze - Tvořivé činnosti, Praha (12 žáků)
10.04. - Běh Lipovou alejí, Nymburk (ŠSK)
11.04. - Třídní schůzky (I,II,V)
12.04. - Testování Scio (V)
13.04. - Vybíjená - okresní kolo, Poděbrady (reprezentanti)
14.04. - Knihovna, Český Brod - beseda (II)
15.04. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 2. lekce (II,III,V)
17.04. - Krajský přebor atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
19.04. - Sexuální výchova, Nymburk (VII,VIII,IX)
20.04. - Den Země
20.04. - Běžecko - plavecký pohár, Nymburk (reprezentanti)
21.04. - Velikonoční prázdniny (čtvrtek)
22.04. - Velikonoční prázdniny (pátek)
23.04. - Běh Semicemi (ŠSK)
24.04. - Lázeňský běh, Toušeň (ŠSK)
25.04. - Pondělí Velikonoční
29.04. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 3. lekce (III,IV,VI)
29.04. - Škola v přírodě, Janov - odjezd (I,II,V)
29.04. - Národní galerie, Praha (VI,VII,IX)


02.05. - Divadlo Cyrano z Bergeracu, Praha (KMD)
05.05. - Běh Osvobození, Vinoř (ŠSK)
06.05. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 4. lekce (III,IV,VII)
06.05. - Škola v přírodě, návrat
06.05. - Soustředění pěveckého sboru (pá a so)
09.05. - Začíná týden sběru starého papíru (do 13.5.)
09.05. - Pohár rozhlasu, atletika mladších žáků, Nymburk
10.05. - Pohár rozhlasu, atletika starších žáků, Nymburk
10.05. - Pedagogická rada (úterý)
10.05. - Třídní schůzky, 17:00 (úterý)
13.05. - Odvoz papíru (8:00)
13.05. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 5. lekce (II,III,VIII)
15.05. - Krajský přebor atletika, Kolín (ŠSK)
16.05. - Výlet a exkurze Lidice a Terezín (VIII,IX)
17.05. - Fotografování (1. stupeň)
18.05. - Fotografování (2. stupeň)
18.05. - Školení pedagogického sboru (odpoledne a večer)
19.05. - Divadlo Gong, Praha (IV,V,VI)
20.05. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 6. lekce (II,III)
22.05. - Krajský přebor atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
24.05. - Dopravní soutěž
24.05. - Pražský hrad, výlet (III)
24.05. - Dopravní soutěž
25.05. - Zeměpis na kolech (VIII,IX)
25.05. - Den s policií v MŠ (1. stupeň)
27.05. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 7. lekce (II,IV,IX)
28.05. - Volejbalový turnaj, Kounice Open
31.05. - Olympijský den (celoškolní akce)


03.06. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 8. lekce (II,IV)
03.06. - Spaní ve škole (V)
05.06. - Krajský přebor atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
08.06. - Výlet - Praha (IV)
08.06. - Exkurze - archeologie, Lysá nad Labem (VI,IX)
10.06. - Národní divadlo, exkurze (V)
10.06. - Plavecké kurzy, Čelákovice, 9. lekce (II,IV)
10.06. - Přebor školy v plavání, Čelákovice
10.06. - Oslava písařů (I)
10.06. - Divadlo Naši furianti, Praha (KMD - Klub mladého diváka)
13.06. - Exkurze - archeologie, Lysá nad Labem (VII,VIII)
13.06. - Koncert na Žofíně (IV,VI,IX) - jak to bylo před rokem?
14.06. - Recitační soutěž, Úvaly (III)
15.06. - Výlet, Sedlčany (VI,VII)
15.06. - Schůzka s rodiči budoucích prvňáků (17:00)
17.06. - Plavání, Čelakovice, 10. lekce (II,IV)
21.06. - Utkání Kounice : Poříčany (hry)
22.06. - Utkání Kounice : Poříčany (atletika)

23.06. - Výlet, okolí Kounic (II)
23.06. - Výlet, Praha - Petřín (III)
24.06. - Přebor školy ve skoku vysokém
24.06. - Pedagogická rada (pátek)
26.06. - Krajský přebor atletika, Stará Boleslav
27.06. - Den v přírodě (pondělí)
28.06. - Pohádky pro první stupeň
29.06. - Odměny žákům za soutěže a celoroční práci
29.06. - Fotbal IX. třída proti učitelům
30.06. - Vysvědčení (čtvrtek)
30.06. - Slavnostní rozloučení s devátou třídou


01.07. - Začínají hlavní prázdniny (v pátek)
01.07. - Opravy, údržba, doplnění projektorů a interaktivních tabulí, vybavení družiny
16.07. - Memoriál Petra Šimka
30.08. - Opravné zkoušky (úterý)
31.08. - Pedagogická rada (středa)
01.09. - Začíná nový školní rok 2011-2012 (čtvrtek)

Bylo před rokem: Akce školy 2009-2010

A před dvěma lety: Akce školy 2008-2009

A před třemi lety: Akce školy 2007-2008


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 01. 09. 2010 | 6114 přečtení | Počet komentářů: 256 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server