Akce

Akce školy 2009-2010

Stručný přehled školního roku, akcí a termínů, postupně doplňujeme

01.09. - Zahájení školního roku
03.09. - Třídní schůzka, 18:00 - III. třída
07.09. - Dětské hřiště - montáž nových prvků
09.09. - Třídní schůzka, 17:30 - I. třída
12.09. - Oslavy - 10 let nové školy v Kounicích
13.09. - Krajský přebor v atletice starších žáků, Stará Boleslav
14.09. - Divadélko (I-IV, VI-IX)
22.09. - Den bez elektrické energie
22.09. - Exkurze - památky Prahy (V)
22.09. - Zeměpisná vycházka (III)
23.09. - Pořad Afrika, beseda s Afričany (I-IX)
28.09. - Státní svátek - Den české státnosti
29.09. - Ajax - Policie ČR (II)
30.09. - Den bez elektrické energie
30.09. - Výlet na zámek Loučeň (II,III,IV)


02.10. - Přespolní běh - okresní finále ZŠ, Lysá nad Labem
03.10. - Krajský přebor v atletice starších žáků, Stará Boleslav
05.10. - Světový den učitelů
06.10. - Mezinárodní festival rozhlasové tvorby Poděbrady (IV,V)
08.10. - Návštěva úřadu práce Nymburk (IX)
08.10. - Divadlo Gong - O pejskovi a kočičce, Praha (I-III)
12.10. - Sběr hraček
14.10. - Toulcův dvůr (II-IV)
21.10. - Fotografování - vánoční série (1. stupeň - pouze zájemci)
22.10. - Divadlo Pod Palmovkou - Někdo to rád horké (KMD - divadelní kroužek)
26.10. - Toulcův dvůr (I,V,VI)
27.10. - Toulcův dvůr (VII,VIII)
28.10. - Státní svátek - Den vzniku ČSR (1918)
29.10. - Podzimní prázdniny
30.10. - Podzimní prázdniny


02.11. - Sběr starého papíru a plastových víček
06.11. - Přebor školy ve skoku dalekém, Český Brod (VII-IX)
09.11. - Odvoz starého papíru
10.11. - Informace k volbě povolání (IX)
10.11. - Třídní schůzky, pedagogická rada, rada školy
11.11. - Výroba talířů (IV,V,VI)
13.11. - Zapálení svíčky na počest 17.11.
13.11. - Večerní běh, Čelákovice
16.11. - Volný den ředitele školy
17.11. - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii (úterý)
20.11. - Přebor školy ve skoku dalekém, Český Brod (III-V)
23.11. - Keramická dílna pro veřejnost
24.11. - Dopravní výchova (IV,V)
26.11. - Přerušená dodávka el. energie (08:00 - 16:00)
26.11. - Filmová představení, Village Cinemas Praha
28.11. - Atletické závody, Český Brod
28.11. - Zpívání při rozsvěcení Vánočních stromů
28.11. - Respektovat a být respektován (seminář - Mezera)
30.11. - Keramická dílna pro veřejnost


03.12. - Vzpomínka na Emila Zátopka, běh Lysá nad Labem
04.12. - Mikuláš ve škole
04.12. - Divadlo ABC Praha - Lakomá Barka (členové KMD)
05.12. - Běh Sáňkovačkou
05.12. - Respektovat a být respektován (seminář - Mezera)
12.12. - Kounické Vánoce, fotogalerie
15.12. - Divadlo Gong Praha - Ze života hmyzu (VIII,IX)
16.12. - Vánoční laťka
16.12. - Vánoční slavnost, 16:00 (I)
21.12. - Planetárium Praha - pohyby Země (V,VI)
22.12. - Divadlo V Dlouhé Praha, Jak jsem se ztratil (IV,V,VI)
22.12. - Obecní dům Praha, pohádkové kostýmy (II)
23.12. - Začátek vánočních prázdnin (středa)
31.12. - Silvestrovský běh, Lysá nad Labem


04.01. - Nástup do školy po prázdninách (pondělí)
06.01. - Třídní schůzka s rodiči vycházejících žáků, 17:00
15.01. - Zápis dětí do první třídy (pátek)
16.01. - Zápis dětí do první třídy (sobota)
22.01. - Pedagogická rada (pátek)
28.01. - Pololetní vysvědčení (čtvrtek)
29.01. - Pololetní prázdniny (pátek)


10.02. - Planetárium Praha (III,IV)
12.02. - Memoriál Josefa Bicana, Praha (nohejbal)
12.02. - Divadlo Gong Praha (I,II)
13.02. - Lyžařský výcvikový kurz, Friesovy boudy (odjezd)
20.02. - LVK (návrat)
25.02. - Program Kouření (VI,VII - čtvrtek)
26.02. - Program Free Teens (VIII,IX - pátek)


05.03. - Program Free Teens (VIII,IX - pátek)
08.03. - Jarní prázdniny (do 14.3.)
18.03. - Program Dospívám (IV,V - čtvrtek)
19.03. - Oslava Dne učitelů
21.03. - Národní divadlo - Lucerna (KMD), (neděle, 14:00)
26.03. - Noc s Andersenem (I-V)
28.03. - Lipanská stezka - Kouřim (atleti)
29.03. - Skanzen - Přerov nad Labem (VII)
31.03. - Červená středa


01.04. - Velikonoční prázdniny
02.04. - Velikonoční prázdniny
05.04. - Pondělí Velikonoční
08.04. - Návštěva úřadu práce Nymburk, výběr povolání (VIII)
08.04. - Návštěva dětského domova v Krči (VII)
09.04. - Zahájení plaveckých kurzů, Čelákovice (II-IX)
11.04. - Běh Lipovou alejí - Nymburk
12.04. - Dopravní soutěž
16.04. - Plavecké kurzy - 2. lekce (II,III,V)
18.04. - Krajský přebor družstev v atletice, Stará Boleslav
18.04. - Lázeňský běh - Toušeň

19.04. - Třídní schůzky, pedagogická rada
21.04. - Koncert na Žofíně (IV,VI,VII)
23.04. - Plavecké kurzy - 3. lekce (II,III,VI)
24.04. - Běh Semicemi
25.04. - Krajský přebor družstev v atletice, Stará Boleslav
26.04. - Sběr papíru (celý týden)
26.04. - Program Hudební nástroje (I-III, IV-VI, VII-IX)
27.04. - Skřítek v planetáriu, Praha (I,II)
27.04. - Plaveckoběžecký pohár - Nymburk (8 reprezentantů)
28.04. - Klub mladého diváka - Tanec pralesa, Praha
30.04. - Plavecké kurzy - 4. lekce (II,III,VII)
30.04. - Odvoz starého papíru


01.05. - Svátek práce (sobota)
06.05. - Běh Osvobození - Vinoř
07.05. - Plavecké kurzy - 5. lekce (II,III,VIII)
08.05. - Den vítězství (sobota)
14.05. - Plavecké kurzy - 6. lekce (II,IV,IX)
16.05. - Krajský přebor jednotlivců v atletice - Kladno
17.05. - Pohár rozhlasu - atletika mladší žáci - Nymburk
18.05. - Pohár rozhlasu - atletika starší žáci - Nymburk
19.05. - Zeměpis na kolech (VIII,IX)
21.05. - Plavecké kurzy - 7. lekce (II,IV)
23.05. - Krajský přebor družstev v atletice, Stará Boleslav
25.05. - Fotografování žáků (1. stupeň)
26.05. - Fotografování žáků (2. stupeň)
28.05. - Plavecké kurzy - 8. lekce (II,IV) a Přebor školy v plavání na 25m.
31.05. - Volný den (pondělí)


01.06. - Den dětí - volný den (úterý)
04.06. - Přebory školy v plavání, Čelakovice
04.06. - Plavecké kurzy - 9. lekce (II,IV)
06.06. - Krajský přebor družstev v atletice, Stará Boleslav
08.06. - Školní olympijský den (I-IX)
09.06. - Výlet - Takonín (IV,VII)
09.06. - Výlet - Dobšice (V,VI,VIII)
11.06. - Plavecké kurzy - 10. lekce (II,IV)
14.06. - Den s Policií ČR v MŠ (1. stupeň)
15.06. - Výlet - Staré Hrady (I,II,III)
16.06. - Výlet - IQ park Liberec (IV,V)
17.06. - Osmiutkání - Lysá nad Labem
20.06. - Krajský přebor družstev v atletice, Stará Boleslav
23.06. - Přebor školy ve skoku vysokém
24.06. - Opera (předvádí III. třída)
24.06. - Divadlo (předvádí žáci dramatické výchovy)
25.06. - Někdy přijde i kouzelník, obecní sál (9:00 - 10:00)
25.06. - Pedagogická rada (pátek)
28.06. - Den v přírodě (I-IX)
29.06. - Předávání odměn za celoroční práci (I-IX)
29.06. - Tradiční fotbalové utkání
30.06. - Vysvědčení
30.06. - Slavnostní rozloučení s IX. třídou, obecní sál, 9:00
10.07. - Běh Hasinou - Rožďalovice
17.07. - Memoriál Petra Šimka - Kounice (31. ročník)

Bylo před rokem: Akce školy 2008-2009

A před dvěma lety: Akce školy 2007-2008


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 5 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 26. 08. 2009 | 5355 přečtení | Počet komentářů: 613 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server