Akce

Akce školy 2008-2009

Stručný přehled školního roku, postupně doplňujeme

01.09. - Zahájení školního roku
06.09. - Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem
07.09. - Krajský přebor - atletika, Stará Boleslav
09.09. - Třídní schůzka, 17.00 - I. třída
11.09. - Výukové pořady - Toulcův dvůr, Praha (I,IV,V)
11.09. - Výukové pořady - Toulcův dvůr, Praha (II,III)
16.09. - Třídní schůzky, 17.30 - III. a IV. třída
18.09. - Fotografování - Vánoční sady
21.09. - Krajský přebor - atletika, Stará Boleslav
28.09. - Svatováclavský běh, Český Brod
29.09. - Sběr plastových víček (do 3.10.)
29.09. - Výukové pořady - Toulcův dvůr, Praha (VI,VIII,IX)


02.10. - Návštěva úřadu práce Nymburk (IX)
04.10. - Roháčova stezka, Chlístovice
07.10. - Písničky z Breptánie, hudební pořad (I-IV)
09.10. - Přespolní běh Lysá nad Labem
16.10. - Běh Houštkou, Stará Boleslav
27.10. - Podzimní prázdniny
28.10. - Státní svátek
29.10. - Podzimní prázdniny


02.11. - Běh Republiky Československé, Český Brod
03.11. - Sběr papíru (v pátek 7.11. dopoledne bude papír odvezen)
05.11. - Projekt Šance
10.11. - Třídní schůzky, pedagogická rada, rada školy
12.11. - Dopravní výchova (IV,V)
12.11. - Divadlo - Aladinova kouzelná lampa, Praha (II,III)
14.11. - Večerní běh, Čelákovice (35 členů ŠSK)
17.11. - Státní svátek (pondělí)
20.11. - Exkurze na poště (II)
22.11. - Celostátní setkání učitelů ČJ, Praha
22.11. - Halové atletické závody, Český Brod
25.11. - Divadlo Koloběžka, MŠ Kounice (I. třída)
28.11. - Mezinárodní den nekupování ničeho
28.11. - Přebor školy ve skoku do dálky, Český Brod, 16.00
29.11. - Vystoupení pro seniory a při rozsvěcení vánočního stromu


01.12. - Hudební pořad: Napříč muzikálem (V-IX), obecní sál
02.12. - Dopravní výchova - 2. lekce (IV,V)
04.12. - Vzpomínka na Emila Zátopka, běh v Lysé nad Labem
06.12. - Mikulášský běh Sáňkovačkou......(loňský běh)
09.12. - Exkurze do planetaria, Praha (V)
09.12. - Exkurze do skanzenu, Přerov nad Labem (III)
13.12. - Halové atletické závody, Český Brod
13.12. - Kounické Vánoce (sobota)
14.12. - Klub mladého diváka, Praha
17.12. - Vánoční laťka, sokolovna
22.12. - Začínají Vánoční prázdniny (do 2.1.)
31.12. - Silvestrovský běh, Lysá nad Labem


05.01. - Nástup do školy po prázdninách (pondělí)
06.01. - Písničkový pořad Vánoce u Plyšáků (I-IV)
07.01. - Třídní schůzka s rodiči vycházejících žáků (17.00)
10.01. - Krajský přebor, atletika, starší žáci, Strahov
11.01. - Krajský přebor, atletika, mladší žáci, Strahov
16.01. - Zápis do první třídy (pátek)
17.01. - Zápis do první třídy (sobota)
17.01. - Halové atletické závody, Český Brod
23.01. - Pedagogická rada, ukázky práce s interaktivní tabulí (pátek)
24.01. - Divadlo v Celetné - Na hlavu (sobota, členové KMD)
26.01. - Staré pověsti české, divadlo v Dlouhé, Praha (III,IV,V)
29.01. - Pololetní vysvědčení (čtvrtek)
30.01. - Pololetní prázdniny (pátek)


14.02. - Vernisáž výtvarných prací (akce Mezery)
14.02. - Halové atletické závody, Český Brod
23.02. - Přebor školy ve šplhu
24.02. - Masopustní úterý
27.02. - Lezecká stěna
28.02. - Halové atletické závody, Český Brod


02.03. - Jarní prázdniny (do 8.3.)
13.03. - Divadlo v Dlouhé (II,III)
14.03. - Halové závody, Český Brod
19.03. - Návštěva IPS Nymburk (VIII)
22.03. - Celosvětový den vody
23.03. - Kurz resuscitace (IV,V,VII,VIII)
25.03. - Šumava a Třeboňsko - naučný pořad ve škole
25.03. - Divadlo pod Palmovkou - Ještě jednou, profesore (středa - KMD)
27.03. - Kurzy plavání - zahájení (II,IV)
28.03. - Den učitelů
29.03. - Lipanská stezka - běh
30.03. - Sběr papíru - celý týden (bez kartonů)


01.04. - Den ptactva
03.04. - Kurz plavání (II,IV)
03.04. - Noc s Andersenem (spolupráce s Mezerou)
07.04. - Den v lese
08.04. - Toulky českou minulostí - projekt
09.04. - Velikonoční prázdniny
10.04. - Velikonoční prázdniny
11.04. - Běh Lipovou alejí, Nymburk
13.04. - Pondělí Velikonoční
16.04. - Sázení stromků
17.04. - Kurz plavání (II,IV,VI)
19.04. - Lázeňský běh, Toušeň
20.04. - Třídní schůzky, pedagogická rada
21.04. - Cocacola Cup, Lysá nad Labem (fobalový turnaj)
22.04. - Proti proudu Kounického potoka (VIII)
24.04. - Kurz plavání (II,IV,VII)
25.04. - Běh Semicemi (sobota)
28.04. - Toulky českou minulostí
29.04. - Testy SCIO on line (IX)
30.04. - Divadlo, obecní sál (I,II,VI-IX)


01.05. - Svátek práce (pátek)
02.05. - Mezinárodní den ptačího zpěvu
03.05. - Krajský přebor st. žáků - atletika, St. Boleslav
05.05. - Fotografování - 1. stupeň
06.05. - Fotografování - 2. stupeň
08.05. - Den osvobození (pátek)
11.05. - Pohár rozhlasu - atletika, Nymburk
12.05. - Pohár rozhlasu - atletika, Nymburk
12.05. - Toulcův dvůr - exkurze (I,III,V)
13.05. - Zeměpis na kolech (VIII)
14.05. - Písničkový pořad: S Plyšáky do dávných časů (I-V)
14.05. - Třídní schůzky - škola v přírodě (III,IV)
15.05. - Kurz plavání (II,III,IV)
17.05. - Krajský přebor, atletika, Houšťka
19.05. - Toulcův dvůr - exkurze (II,IV,VII)
20.05. - Toulcův dvůr - exkurze (VI,VIII,IX)
20.05. - Den s policií v MŠ (I,II)
21.05. - Fotografování (IX)
21.05. - Dopravní soutěž (V-IX)
22.05. - Kurz plavání (II,III,VIII)
22.05. - Dopravní hřiště, Kolín (IV,V)
23.05. - Volejbalový turnaj Kounice Open
25.05. - Pořad Mláďata - Merlin (všichni)
26.05. - Divadlo Ypsilon - Drama v kostce (KMD-odpoledne)
29.05. - Kurz plavání (II,III,IX)
31.05. - Kraj. přebor atletika, St. Boleslav


01.06. - Mezinárodní den dětí (pondělí) - Volný den
01.06. - Vícedenní školení pedagogů
02.06. - Volný den
02.06. - Vícedenní školení pedagogů
04.06. - Olympijský den ZŠ Kounice (všichni)
05.06. - Kurz plavání (II,III)
05.06. - Cesta lesem za pokladem
06.06. - Škola v přírodě (III,IV) - do 13.6.
12.06. - Kurz plavání (II a závody nejlepších)
13.06. - Návrat ze školy v přírodě (III,IV)
16.06. - Výlet VI. třídy (Praha)
17.06. - Výlet VII. třídy (Praha)
18.06. - Osmiutkání v atletice, Lysá nad Labem
18.06. - Výlet VIII. třídy (Lysá nad Labem)
19.06. - Kurz plavání - závěrečná lekce (II,III)
22.06. - Přebor školy ve skoku vysokém
22.06. - Pedagogická rada (pondělí)
23.06. - Den v přírodě - Ochrana člověka, (foto z roku 2008)
24.06. - Kouzelník a zlobivé míčky
24.06. - Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků
25.06. - Fotbal: IX. třída proti zbytku školy
26.06. - Vysvědčení (pátek)
28.06. - KP družstev atletika
29.06. - Volný den
30.06. - Volný den


18.07. - Memoriál Petra Šimka - 30. ročník
26.08. - Začátek přípravného týdne
28.08. - Opravné zkoušky
31.08. - Opravné zkoušky
31.08. - Pedagogická rada
01.09. - Zahájení nového školního roku
12.09. - Oslava 10. výročí nové školní budovy

Bylo před rokem: Akce školy 2007-2008


[ Akt. známka: 1,40 / Počet hlasů: 5 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 01. 07. 2008 | 5158 přečtení | Počet komentářů: 574 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server