Akce

Adrenalinový den na Vysočině

Krátká zpráva o výletu sedmáků a osmáků

V pondělí 25. 5. 2018 se rozjeli sedmáci a osmáci na výlet do zážitkového parku v Březové u Rokytnice nad Rokytnou. Většina z nás si musela přivstat, protože jsme odjížděli již v 6.30 hod. (což věděli bezmála všichni účastníci :-)). Cesta proběhla bez problémů, a tak jsme byli na místě včas.

Po příjezdu jsme se rozdělili po třídách a ihned vyrazili plnit různé úkoly. Sedmáci si například vyzkoušeli velkou horolezeckou stěnu, armygame, bongo či malý lanový park. Svoji schopnost spolupráce si otestovali v teamparku nebo na raftech. Osmáci pak ještě přidali velký lanový park, skluzavku do vody nebo paintball. Den to byl nabitý a plný zážitků - myslím, že bude na co vzpomínat!

Závěrem bych ráda pochválila většinu žáků za vzorné chování po celou dobu pobytu i během dlouhé cesty autobusem (kdy zvláště ta zpáteční se poněkud protáhla).

A jak jsme si to užili? O tom se můžete přesvědčit v přiloženém fotoalbu.


[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 25. 06. 2018 | 1395 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server