Akce

Naučné programy a akce v naší škole

Beseda o animovaném filmu, recyklace, archeologie...

Měsíc březen se v naší škole veze na vlně naučných programů. Nejprve se žáci 5. - 9. třídy seznámili s výrobou animovaných filmů, hned potom prvňáci získali spoustu informací o masopustu. Přijel nás navštívit Tonda Obal, který na své své cestě po ČR seznamuje děti 1.- 9. ročníků s pojmem recyklace, a ve středu 8. března se celá škola proměnila v geologicko - paleontologicko - archeologické naleziště. Kluci a holky Základní školy Kounice celý den odkrývali dinosauří kostru, odlévali amonity a trilobity a poznávali dávnou historii země. V březnu nás čeká ještě povídání o "bílém" sportu (sportovní program zaměřený na rozvoj pohybových dovedností) a žáci druhého stupně uzavřou měsíc účastí na literárním pořadu o B. Hrabalovi.

[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 10. 03. 2017 | 1425 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server