Sport

Reprezentovali o prázdninách

Atletický koncert Denisy Rezkové

Letošních třetích veřejných atletických halových závodů v hale Tj Slavoj Český Brod se zúčastnilo 11 členů atletického kroužku ZŠ Kounice. P. Šimon a D. Rezková z IX. třídy, T. Vítková a S. Jurčenko ze VII. třídy, M. Jirkovský a A. Kefurtová ze VI. třídy, J. Láska a M. Polanecká z V. třídy, N. Gajdaszová ze IV. třídy, L. Lásková ze II. třídy a náš bývalý žák M. Kadeřávek.

Většina z nich absolvovala čtyři disciplíny - 60 m, 60 m překážek, skok vysoký a skok daleký.

V konkurenci 70 závodníků z Neratovic, Kolína, Čelákovic, Prahy a domácích z Českého Brodu se naši závodníci rozhodně neztratili. V jednotlivých kategoriích jsme získali 2 první, 6 druhých a 4 třetí místa.

Vynikající výkony předvedla zejména Denisa Rezková. Zvítězila v kategorii starších žákyň v běhu na 60 m v čase 8,4 - pouze 2 desetiny za svým rekordem školy a ve skoku dalekém výkonem 4,70 - 4 cm za svým osobním rekordem. V běhu na 60 m překážek obsadila 2. místo a časem 11,2 si zlepšila osobák o 8 desetin a dělí se o 3. místo historických tabulek a konečně za osobní rekord ve skoku vysokém 1,35 m brala 3. místo.

Velké naděje jít v Denisiných šlépějích má osmiletá Lucka Lásková. Poprvé v životě běžela překážky a celou trať zvládla v pohodě a bez bázně, její výkon 2,80 ve skoku dalekém je velkým příslibem do budoucna !

Dalšími výbornými výkony bylo 5,08 m P. Šimona a 3,69 m M. Polanecké ve skoku dalekém a 1,10 m N. Gajdaszové ve skoku vysokém. Celkem si vytvořili naši závodníci 18 osobních rekordů !

Děkuji všem za úspěšnou reprezentaci školy.

Další akce atletického kroužku :
Sobota 15.3. 9:00 4. halové závody Český Brod - hala Tj Slavoj
Sobota 15.3. 14:00 Českobrodská pečeť Český Brod - Pivovarský rybník

Jaroslav Urban

Celkové výsledky + výsledky z 2.2. zde výsledky halových závodů


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 25. 02. 2008 | 2302 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server