Kultura

Za Sherlockem Holmesem

KMD

KMD - Klub mladého diváka má na naší škole bohatou tradici. Každým rokem přibíráme nové členy, většinou z řad žáků V. třídy. V tomto školním roce je přihlášeno 35 dětí.

S potěšením můžu říci, že naše děti jsou už dobrými a zkušenými diváky, kteří nemají problémy s chováním, kteří jsou zcela samostatní v orientaci po divadelních prostorách - sedadlo, šatna, občerstvení -, a kteří většinou umí zaujmout postoj ke shlédnutému představení.

V tomto školním roce jsme navštívili Divadlo ABC a Divadlo Pod Palmovkou, 9. března se chystáme do Celetné ulice za Sherlockem Holmesem, jeho věrným Watsonem a příšerným černým psem, jehož vytí děsí lidi po celých blatech. Vzhledem k tomu, že se vyjímečně jedná o večerní představení, bude atmosféra velmi tajemná.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Miroslava Havlíčková | Vydáno dne 31. 01. 2008 | 2855 přečtení | Počet komentářů: 576 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server