Pedagogicko-psychologické poradny

Autor: Vendula Dovole <vendula.dovole@post.cz>, Téma: Školní poradenské pracoviště, Vydáno dne: 16. 11. 2016

Kontakt na 3 pedagogicko - psychologické poradny, které rodiče a žáci naší školy využívají v rámci zajištění poradenských služeb nejčastěji.

Rodiče a žáci ZŠ Kounice nejčastěji využívají služeb těchto pedagogicko - psychologických poraden:

Pedagogicko - psychologická poradna při ZŠ Žitomířská v Českém Brodě, která vznikla v rámci projektu “Sdílené radosti a strasti základních škol ORP Český Brod”. Součástí tohoto projektu je i ZŠ Kounice. Stránky poradny naleznete zde.

Pedagogicko - psychologická poradna Kolín (tato poradna nabízí možnost konzultací a vyšetření i v Českém Brodě - MŠ Sokolská). Stránky poradny naleznete zde.

Pedagogicko - psychologická poradna Nymburk. Stránky poradny naleznete zde.

Do poradny se mohou rodiče žáků objednávat na základě doporučení školy nebo dle vlastního uvážení.