Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 08. 09. 2014

Školní rok 2014-2015 začal pro naše atlety úspěšně.

Na atletické středě 3.9. v Houštce vynikl Tomáš Martínek nejlepším letošním časem v ČR na 3000 m žáků a Matěj Veselý zlepšením osobního rekordu v disku.
Na KP družstev v Berouně v pátek 5.9. se blýskl Marek Svatoš výškou - 150 cm a Matěj Veselý dalším zlepšením v disku!

V sobotu 6.9. se uskutečnily 2 závody s padesátiletou tradicí.
Na 51. ročníku Běhu Zámeckou zahradou v Lysé nad Labem nás reprezentovalo 12 sportovců a umístili se takto:

3. Sofie Schovancová /9/ 10:22,5
Děkuji manželům Turkovým a paní Liškové, Sedlákové, panu Schovancovi a Čepelovi za povzbuzování a bezpečný odvoz závodníků.

Na 52. ročníku VC Čelákovic v hodinovce, který se uskutečnil na stadionu v Houštce, nás reprezentovali 2 atleti.
Hanka Urbanová skončila výkonem 11745 m na 1. místě mezi ženami a J. Urban skončil mezi muži do 60 let na místě třetím výkonem 12804 m!

Další závody atletického kroužku :
Ve středu 10.9. nás budou reprezentovat 4 žáci na atletické středě v Houštce.
V neděli 14.9. se v Houštce, Staré Boleslavi uskuteční poslední kolo KP družstev 2. třídy v atletice mužů a žen. Sraz 8:45 u Staré pošty! Návrat 13:00.
V sobotu a v neděli 20. a 21.9. se v Plzni uskuteční mistrovství ČR žactva. Náš kroužek reprezentují M. Veselý v kouli a T. Martínek v bězích na 1500 a 3000 m.
V neděli 28. září se uskuteční v Českém Brodě tradiční Svatováclavský běh. Start ve 14:00.
Ve čvrtek 2. října proběhne v Lysé nad Labem OF škol okresu Nymburk v přespolním běhu.

Děkuji všem závodníkům, kteří úspěšně reprezentovali během prvního školního víkendu naši školu!