Velká cena Lysé n/L 2014

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 11. 06. 2014

Obhájili jsme vítězství z roku 2012

11. června se v Lysé nad Labem uskutečnilo již po osmnácté atletické víceutkání jako memoriál A. Semeráda, zakladatele závodu.
Děti 1. - 9. tříd závodí ve sprintu, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem či vrhu koulí a ve smíšené štafetě ve čtyřech věkových kategoriích děvčat a čtyřech kategoriích chlapců.

Letos se na novém hřišti s umělým povrchem zúčastnily za horkého počasí 4 školy a naši žáci po výborných výkonech obhájili 1. místo z roku 2012 před pořádající školou z Lysé n/L a školami z Kostomlat a Milovic a získali pěkný pohár z rukou starosty Lysé nad Labem.

V jednotlivých disciplínách jsme obsadili 19 x 1. místo a další umístění na stupních vítězů.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků zde