Škola v přírodě 2013

Pedagogický doprovod: B. Kalinová
Další doprovod: 2 dospělí, z toho jeden lékař
Program: výlety, exkurze, výuka
Telefonní spojení: 732104054 (komunikační dny: středa a neděle od 18:00 do 21:00)
Další informace: ZŠ Kounice - kontakty
Předpokládaný návrat: 10.5.2013 odpoledne, bude upřesněno
Aktuální informace:

• 1.5. - všichni ve zdraví dorazili a ubytovali se
  • 2.5. - vše podle plánu, nic mimořádného
  • 3.5. - cituji e-mail: posíláme moc pozdravů a záznam našeho fotbalového utkání. Zatím vše v pořádku, marodi ani sluníčko nejsou. V neděli chystáme celodenní výlet do Harrachova vláčkem, snad se sluníčko ukáže. Těšte se na další obrázky. Hezký víkend přejí třeťáci a dospěláci :-)
  • 6.5. - posíláme opět pár obrázků. Dnes jsme dostali plaváka, ale víkend byl hezký - našlapali jsme 25km! Děti jsou v pořádku, zdá se nám, že jich je čím dál víc. :-) Navštívili jsme rozhlednu Černou Studnici, Harrachovskou sklárnu a krásné Mumlavské vodopády. Dnes máme za sebou tvořivou dílnu a prohlídku v továrně hraček DETOA.
  • 9.5. - chystáme se na běžecký závod do vrchu, který organizuje místní škola, pravděpodobný návrat do Kounic v pátek v 16:00, do alba na rajčeti (odkaz níže) jsme přidali další aktuální fotky. Den byl jako malovaný. Těší nás běžecké úspěchy a těšíme se na shledanou zítra. M a B. Kalinovy a zbytek party :-)
  • 10.5. - cestou domů hustá mlha, pravděpodobný příjezd později, kolem 16:45.
  • 13.5. - doplněna fotogalerie (celkem 189 fotek a 1 video)

Fotky a videa: