ŠKAREDÁ STŘEDA

Autor: Marie Domínová <dominom@seznam.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 04. 04. 2012

NEMUSÍ BÝT VŮBEC ŠKAREDÁ

Ve středu se kounická škola rozzářila a provoněla.
Děti z prvního stupně nadšeně putovaly školou a plnily své veselé velikonoční taštičky výrobky z výtvarných dílniček, rozesetých po celé škole. Vlastnoručně ozdobené perníčky či čerstvě pečení zajíčci z kynutého těsta tam často moc dlouho nevydržely.
„Druhostupňáci“, rozkvetlí barvami duhy, nejprve plnili nejrůznější úkoly inspirované Velikonocemi a po společné sváteční svačině - byly samozřejmě mazance – se z nich stali divadelníci.
Předvedli ostatním, jak se jim podařilo popasovat se s barvou, kterou si pro tento den vylosovali.
A tak se bílí šesťáci proměnili v sehraný doktorský tým, v sedmičce se Růžový panter zamiloval do Šípkové Růženky, osmáci se jako žlutí citronci topili ve velikonočním Karibiku a deváťácká Fialová Karkulka – kamarádka cizokrajného vlka – pobavila úplně všechny.
Prostě – takhle krásnou a veselou škaredou středu bychom přáli všem a my si ji určitě zopakujeme!

Fotky a videa (foto: D. Hybnerová a J. Domín)