Změna v platbách za obědy

Autor: Dita Hybnerová <dhybnerova@volny.cz>, Téma: Jídelna, svačiny, Vydáno dne: 12. 01. 2010

V únoru zaplatíme i za březen

S platností od 1. 2. 2010 se budou vybírat peníze za obědy vždy do 20. dne v měsíci - na měsíc následující.

Pozor: v únoru se platí na měsíc únor i březen!

• Poslední platba za obědy ve školním roce 2009-2010 bude do 20. května.
  • V září se budou vracet peníze za řádně odhlášené obědy v květnu a v červnu předchozího školního roku. Pokud žáci v následujícím školním roce již nebudou docházet, bude jim částka za neodebrané obědy vrácena na konci školního roku.
  • Obědy je nutné odhlašovat přímo ve školní jídelně osobně, telefonicky nebo e-mailem nejpozději do 8 hod. téhož dne.
  • Čáska za obědy na další měsíc je žákům oznámena třídním učitelem nebo vedoucí školní jídelny vždy na počátku měsíce.
  • Stravné je možné uhradit také bezhotovostně, převodem na účet školy. Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, domluvte se s paní Dubovou - vedoucí školní jídelny. Bude Vám přidělen variabilní symbol pro správnou identifikaci plateb.
  • K tomuto opatření jsme byli přinuceni z důvodu, že stále přibývá rodičů, kteří neplatí za své děti vůbec, nebo příliš pozdě.

Ceník stravného:

Mateřská škola: