Úspěch našeho bývalého žáka

Autor: Marie Koubková <marie.koubkova@email.cz>, Téma: Kultura, Vydáno dne: 25. 01. 2008

Jirka Holzman - členem skupiny The Tap Tap

Před pěti lety vyšel z naší školy žák Jiří Holzman. Už na základní škole se projevil jeho hudební talent, hlavně pod vedením bývalé učitelky Květy Vostruhové. Hudbě se mohl věnovat i v Jedličkově ústavu, kde začal studovat. Se skupinou The Tap Tap vystupuje na různých festivalech. Poprvé jsem ho viděla před dvěma lety na Rock for people v Českém Brodě. Vystupují i na festivalu Mezi ploty. Několikrát se objevil i v televizi, naposledy v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím. V pátek 18.1. vystupoval v divadle Archa. Jirka hraje na bicí, na foukací harmoniku a i sólově zpívá. Doporučuji všem navštívit koncert této skupiny.

Jirka

foto převzato z www.taptap.cz