Jídelna, svačiny

Změna v platbách za obědy

V únoru zaplatíme i za březen

S platností od 1. 2. 2010 se budou vybírat peníze za obědy vždy do 20. dne v měsíci - na měsíc následující.

Pozor: v únoru se platí na měsíc únor i březen!

• Poslední platba za obědy ve školním roce 2009-2010 bude do 20. května.
  • V září se budou vracet peníze za řádně odhlášené obědy v květnu a v červnu předchozího školního roku. Pokud žáci v následujícím školním roce již nebudou docházet, bude jim částka za neodebrané obědy vrácena na konci školního roku.
  • Obědy je nutné odhlašovat přímo ve školní jídelně osobně, telefonicky nebo e-mailem nejpozději do 8 hod. téhož dne.
  • Čáska za obědy na další měsíc je žákům oznámena třídním učitelem nebo vedoucí školní jídelny vždy na počátku měsíce.
  • Stravné je možné uhradit také bezhotovostně, převodem na účet školy. Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, domluvte se s paní Dubovou - vedoucí školní jídelny. Bude Vám přidělen variabilní symbol pro správnou identifikaci plateb.
  • K tomuto opatření jsme byli přinuceni z důvodu, že stále přibývá rodičů, kteří neplatí za své děti vůbec, nebo příliš pozdě.

Ceník stravného:

Mateřská škola:

• celodenní stravování 25,--kč
  • přesnídávka + oběd 19,--kč

Základní škola:

• 1.třída - 4.třída 19,--kč
  • 5.třída - 9.třída 21,--kč
  • cizí strávníci 42,--kč

• [ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dita Hybnerová | Vydáno dne 12. 01. 2010 | 2997 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]