Vzdělávání

Zdravá výživa v V. třídě

V hodině přírodovědy si děti V. třídy zkusily připravit zdravé jídlo a pak o tom napsaly krátké povídání.

O přírodovědě jsme se učili o trávicí soustavě a říkali jsme si, co je zdravé pro naše tělo. Tak jsme si chtěli vyzkoušet připravit zdravé jídlo. My jsme připravovali těstovinový salát. Všechna zdravá jídla byla dobrá. ( Kristýna Gálová, Marie Poslanecká, Petra Ševčíková a Kamila Tolmanová)

zdravá výživa 3

zdravá výživa 4

Dne 8.4. jsme o třetí vyučovací hodině v kuchyňce připravovali zdravá jídla. Pátou vyučovací hodinu jsme jídla snědli.. Naše skupina připravovala ovocný salát s jogurtem. Dnešní den se nám líbil, protože to bylo velmi zajímavé. ( Johana Jehličková, Kristýna Kliková, Tereza Švarcová)

zdravá výživa 7

zdravá výživa 8

Učíme se o zdravé výživě, a proto jsme se rozdělili do 4 skupin. A každá skupina připravila jedno jídlo. My jsme připravovali rajčatový salát. Každý ochutnal něco. Pak jsme umyli nádobí, ale bylo to docela dobré. ( Jakub Láska, Petr Šťastný a Jiří Klíma)

zdravá výživa 5

zdravá výživa 6

Naše skupina připravovala mrkvovo-jablečný salát s oblohou. Paní učitelka nám dala zástěry a zvláštní čapky. Všichni jsme se do práce zapojili. Nakonec jsme všechno ochutnali a moc jsme si pochutnali. Tento den se nám moc líbil. (Klára Hasincová, Michael Brokeš, Andrea Malá a Roman Houska)

zdravá výživa

zdravá výživa 2

Jak hodnotíte úroveň vaření ve školní jídelně?

Výborné, chutné! (Počet hlasů: 19)
(21.11 %)

Většinou dobré. (Počet hlasů: 12)
(13.33 %)