Výlet do Paříže

Chcete se v červnu podívat do Francie?

Máte možnost.

Ve pondělí 11.6.2012 večer nastoupíte v Kounicích do autobusu, v úterý ráno budete ve Francii, podíváte se do Disneylandu a večer jste v Paříži, ve středu si užijete okružní jízdu hlavním městem Francie a navštívíte některé ze slavných památek (Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Montmartre, Sacré-Coeur). Večer odjezd do Německa do lázní v Amberku, kde můžeme strávit čtvrteční doploledne. Ve čtvrtek 14.6. odpoledne jste doma.

Cena 3250,- Kč zahrnuje dopravu luxusním autobusem (WC, minibar), průvodce, pedagogický doprovod, ubytování, snídani, balíček na cestu a pojištění.

Cena nezahrnuje vstupné, doporučené kapesné (70 až 100 eur, to je cca 1750 až 2500 Kč).

Přihlásit se můžete do pátku 4.5.2012, je nutno zaplatit zálohu 1500 Kč. Výlet je určen žákům druhého stupně naší školy. Děti do patnácti let musí mít pas, nad patnáct let stačí občanský průkaz. Při malém zájmu se výlet neuskuteční.

Plakát:

Dobře to dopadlo: všichni jsou zpátky - utahaní, ale spokojení.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 13. 04. 2012 | 3471 přečtení | Počet komentářů: 1137 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]