Výlet do Londýna

Chcete se podívat do Anglie?

Máte možnost.

Ve středu 30.3.2011 odpoledne nastoupíte v Kounicích do autobusu, ve čtvrtek budete v Greenwich a centru Londýna, v pátek navštívíte Oxford a Hampton Court, v sobotu se podíváte ke královskému Buckinghamskému paláci a k Temži, navečeříte se v Čínské čtvrti a v noci odjezd směr Eurotunel. V neděli 3.4. odpoledne jste doma.

Cena 4990,- Kč zahrnuje dopravu luxusním autobusem (WC, minibar), průvodce, pedagogický doprovod, ubytování v anglických rodinách, polopenzi.

Nezahrnuje cestovní pojištění (150,- Kč), kapesné (kolem 60 liber, to je cca 1750,- Kč).

Přihlásit se můžete do středy 23.3.2011, je nutno zaplatit zálohu 2000 Kč. Výlet je určen žákům druhého stupně naší školy. Děti do patnácti let musí mít pas, nad patnáct let stačí občanský průkaz.

PODROBNÝ PROGRAM ZDE

Jsme zpátky doma, nikdo se neztratil, FOTKY ZDE

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 18. 03. 2011 | 3008 přečtení | Počet komentářů: 275 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]