Reprezentovali v Českém Brodě

Českobrodský atletický víkend!

V sobotu a v neděli 17. a 18. března reprezentovali naši školu členové atletického kroužku na 2 závodech v Českém Brodě.
Závody kolidovaly s přátelskými zápasy žáků i dorostu, proto byla účast slabší, přesto naši žáci předvedli ve velké konkurenci pěkné výkony.

V sobotu se uskutečnily poslední halové závody. Pěkné výkony spolu s osobními rekordy dosáhli N. Lisá a N. Gajdaszová z 8 .třídy, H. Kadeřávková a M. Pagáč ze 7.třídy, T. Poslušná a L. Veselý ze 6. třídy, A. Kadeřávková z 5. třídy a V. Sedláková z 2. třídy, která zvládla v pohodě první životní závod na 60 m překážek !

V neděli díky rodičům reprezentovalo školu 15 dětí, z toho 2 předškolní. Všichni se umístili v silné konkurenci do 8. místa!

Podrobné výsledky halovek najdete zde

Výsledky pečeti najdete zde

Foto ze závodů

Příští závody atletického kroužku:
1.4. Lipanská stezka - Kouřim
15.4. KP družstev - Stará Boleslav
18.4. Plaveckoběžecký pohár - Nymburk
22.4. Lázeňský běh - Toušeň
28.4. Běh Osvobození - Semice
29.4. KP družstev - Stará Boleslav
10.5. Běh Osvobození - Vinoř
14.5. Pohár rozhlasu mladší - Nymburk