Přání budoucím prvňáčkům

Teplo v závěji

I letos jsme ve druhé polovině ledna přivítali předškoláčky v naší škole. Přišli s rodiči k zápisu do první třídy.
Více než týden před tím se šk. družina proměnila ve výtvarnou dílnu. Děti vyráběly pro návštěvu dárečky. Vymyšlené překvapení byl malý skřítek, schovaný před sněhovou bouří v závěji.
Doufáme, že hračky udělaly budoucím prvňáčkům radost. A přejeme jim, aby se stala naše škola měkkou závějí, kam se na devět roků schovají před nástrahami světa. Získají moudrost a vzdělání a načerpají teplo- teplo lidských srdcí.

žáci ŠD a vychovatelka B.Kalinová

P.S.A děti v družině už vědí, že dávat dárky dělá často větší radost než dostávat.

[ Autor: Blanka Kalinová | Vydáno dne 25. 01. 2008 | 3344 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]